top
logo


O firmie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 23 marca 2009 14:48

Firma Pionier istnieje od listopada 2007 r i powstała na bazie wcześniejszych 15-letnich doświadczeń w zakresie obsługi informatycznej firm z sektora MSP.

Zajmujemy się kompleksową obsługą i konserwacją systemów informatycznych, archiwizowaniem baz danych i zgrywaniem danych na nośniki CD i DVD. Usuwamy usterki i konflikty sprzętowe. Diagnozujemy i rozwiązujemy wszystkie problemy na jakie można się natknąć podczas pracy z komputerem w biurze, a których nie potrafisz sam rozwiązać.

Dokonujemy modernizacji sprzętu komputerowego oraz aktualizacji oprogramowania dostosowując je do aktualnych wymogów stabilności i bezpieczeństwa pracy w sieci.  Usuwamy wszelkiego rodzaju wirusy, trojany i dialery jakie można niechcący zainstalować na swoim komputerze podczas surfowania po sieci Internet oraz doradzamy jak się ich ustrzec.

Radzimy jak zabezpieczać się przed awariami i jak radzić sobie w najczęściej spotykanych sytuacjach, oraz prowadzimy szkolenia komputerowe dla rodziców dotyczące zagrożeń związanych z korzystania przez dzieci z Internetu, oraz szkolimy jak kontrolować co dziecko robi przed komputerem.

 

W ramach działalności prowadzimy:


Usługi związane z internetem

  • Budowa sieci VPN
  • Doradztwo w zakresie telefonii internetowej VoIP
  • Usługi Hostingowe
  • Projektowanie stron WWW (głównie na bazie systemów CMS)

Jeśli Masz problemy z siecią komputerową, sprzętem czy też oprogramowaniem to pomożemy Ci ogarnąć całe środowisko IT w Twojej Firmie, Dopasujemy je do Twoich potrzeb i wymagań oraz zapewnimy jego bezawaryjną pracę dzięki czemu będziesz mógł skupić się na Swoim biznesie a nie na problemach z komputerem czy siecią.

Nasza specjalność to projektowanie i budowa sieci komputerowych i systemów telekomunikacyjnych dostosowanych do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w serwisie systemów informatycznych małych i średnich przedsiębiorstw możemy Ci zaproponować kompleksowe rozwiązania informatyczne obejmujące: dostarczenie i konfigurację sprzętu komputerowego, sieciowego, oprogramowania oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wdrożenia oprogramowania i doradztwo ekonomiczno - organizacyjne.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Poprawiony: środa, 29 sierpnia 2012 20:57
 

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS
Reklama: