top
logo


Odzyskiwanie danych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 23 marca 2009 16:00

Odzyskiwanie danych czyli Data Recovery

Jeśli tu dotarłeś to pewnie rozpaczliwie próbujesz znaleźć sposób jak odzyskać swoje bardzo ważne pliki. Nieważne czy utraciłeś dane z powodu wirusa, awarii komputera czy własnej pomyłki!

Pamiętaj, że wciąż jest duża szansa że uda się je odzyskać.

Co masz robić ???

Po pierwsze nie pracuj teraz praktycznie na komputerze. Nie instaluj programów, nie zapisuj dokumentów, nie rób niczego co będzie się wiązało z jakąkolwiek aktywnością Twojego dysku twardego!

To że skasowałeś jakiś plik i nie widać go nie oznacza jeszcze że go tam nie ma.

Teoretycznie każde dane można odzyskać.

 

Musisz wiedzieć że gdy wciskasz przycisk skasuj lub usuń tak naprawdę Twój komputer zapisuje informacje że miejsce na dysku (odpowiednie klastry) mają być widziane teraz jako wolne miejsce. Są sposoby aby odzyskać 100% danych które zostały usunięte w ten sposób. W praktyce może w tym przeszkodzić jedna rzecz. Jeśli klastry które aktualnie widziane przez system jako wolne miejsce na dysku zostaną nadpisane przez informacje to odzyskanie poprzednich danych jest czasami po prostu niemożliwe.

 

Jeśli więc zdarzyło Ci się stracić ważne pliki nie próbuj sam nic naprawiać programami które gdzieś znajdziesz w sieci. Pamiętaj że system stara się zawsze zapisywać w aktualnie lub niedawno używanych klastrach na dysku aby jak najbardziej minimalizować niekorzystną fragmentację plików.

 

Straciłem dane,  co mam zrobić?

Po pierwsze doczytaj ten ten tekst do końca i zanotuj ten numer telefonu: 0-794-166-718

 

Odzyskiwanie danych - FOTO dysk twardy

 

Gdy to już zrobisz wyciągnij wtyczkę z kontaktu. Tak!!! Nie wyłączaj normalnie komputera! Przy standardowym zamknięciu systemu na dysku zapisywane jest mnóstwo informacji. Ryzyko tego że na Twoje ważne pliki nadpisze się jakąś niepotrzebną Ci informacja jest bardzo duże! Dlatego odetnij po prostu dopływ prądu, wtedy nie ma możliwości aby system zdołał coś zapisać.

 

Następnie zadzwoń do nas w celu przeprowadzenia bezpłatnej konsultacji. Później przywieź komputer (wystarczy sam dysk) do nas. Podłączymy Twój dysk do naszego komputera, wykonamy jego analizę  i określimy orientacyjne koszty usługi oraz jeśli się zdecydujesz to odzyskamy co tylko się da.

 

Jeśli w czasie analizy okaże się, że nie dysponujemy wystarczającym sprzętem do bezpiecznego odzyskania danych to skontaktujemy się z tobą i zaproponujemy przekazanie nośnika do naszego partnera, który dysponuje odpowiednim sprzętem, oprogramowaniem i doświadczeniem aby bezpiecznie zająć się bardziej skomplikowanymi przypadkami.

 

Jeśli naprawdę zależy Ci na Twoich danych to nie próbuj ich odzyskać na własną rękę gdyż możesz bezpowrotnie zaprzepaścić szanse na ich odzyskanie. Pozwól aby zajęli się tym profesjonaliści.

 

Odzyskujemy dane nie tylko z dysków twardych ale również z wszelakich typów nośników danych: dyskietki, napędy Zip, pendrive, pamięci Flash i inne.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Poprawiony: sobota, 20 lutego 2010 00:56
 

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS
Reklama: