top
logo


Comarch OPT!MA (dawniej CDN OPT!MA)

Comarch OPT!MA - funkcje

Program Comarch OPT!MA to nowoczesny program wspomagający zarządzanie firmą. Dzięki swojej modułowej budowie umożliwia klientowi samodzielne podjęcie decyzji o wyborze niezbędnych dla niego funkcjonalności. Daje to również możliwość rozbudowy programu wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. Aby łatwiej i bardziej przejrzyście zapoznać się z programem, moduły Comarch OPT!MA pogrupowane zostały ze względu na zakres wykorzystywania na: Księgowość, Handel i usługi oraz Zarządzanie. Każda z nich składa się z modułów gwarantujących unikalne funkcje, dzięki którym usprawnisz swoją pracę.

1. Księgowość

2. Handel i Usługi

3. Zarządzanie

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar


Comarch OPTIMA - Obieg Dokumentów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 grudnia 2009 13:36

Comarch OPT!MA - Obieg Dokumentów

Sprawny i funkcjonalny system obiegu dokumentów to wartość firmy często przez nią niedoceniana. Lawina dokumentów do opanowania w każdej firmie wymaga stworzenia mechanizmów, które będą między innymi segregowały, katalogowały czy też przydzielały określone dokumenty pracownikom za nie odpowiedzialnym. Szybkie podejmowanie decyzji nierzadko wymaga poparcia odpowiednim dokumentem, który jeśli zginie w gąszczu wszystkich dokumentów firmy, przy jednoczesnym braku osoby za niego odpowiedzialnej, jest niemożliwe lub w najlepszym wypadku spowolnione. Uniknięcie takich niekorzystnych dla firmy zdarzeń jest możliwe dzięki oprogramowaniu dla firm Comarch CDN OPT!MA Obieg Dokumentów.

Poprawiony: poniedziałek, 04 stycznia 2010 00:28
Więcej…
 
Comarch OPTIMA - CRM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 grudnia 2009 13:31

Comarch OPT!MA - CRM

Dynamicznie zmieniające się środowisko biznesowe wymaga wysokiej jakości obsługi klientów, szybkiego kojarzenia zdarzeń i gromadzenia informacji na temat otoczenia.

Poprawiony: poniedziałek, 04 stycznia 2010 00:27
Więcej…
 
Comarch OPTIMA - Pulpit Menadżera PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 grudnia 2009 13:25

Comarch OPT!MA - Pulpit Menadżera

Oprogramowanie dla firm Comarch CDN OPT!MA Pulpit Menadżera to narzędzie, dzięki któremu kadra kierownicza lub właściciel przedsiębiorstwa, z każdego miejsca na świecie, ma dostęp do podstawowych danych finansowych, i nie tylko finansowych swojej firmy, zgromadzonych w systemie Comarch OPT!MA. Dane są dostępne na zabezpieczonej hasłem stronie internetowej.
Poprawiony: poniedziałek, 04 stycznia 2010 00:26
Więcej…
 
Comarch OPTIMA - Analizy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 grudnia 2009 12:18

Comarch OPT!MA - Analizy

Kluczowym procesem zarządzania jest podejmowanie decyzji. Trafne decyzje mogą powstać tylko, gdy będą poprzedzone odpowiednią analizą, dającą obraz stanu firmy we wszystkich jej obszarach. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia rzetelnych analiz jest posiadanie precyzyjnego i niezawodnego narzędzia do ich generowania, które zawiera całą gamę wskaźników finansowo-ekonomicznych, charakteryzujących sytuację ekonomiczną firmy. Takim narzędziem jest oprogramowanie dla firm Comarch OPT!MA Analizy, który czerpiąc z bogatego zasobu danych Comarch OPT!MA przygotowuje dokładne raporty, przyspieszające i ułatwiające proces podejmowania decyzji.

Poprawiony: poniedziałek, 04 stycznia 2010 00:25
Więcej…
 
Comarch OPTIMA - Serwis PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 grudnia 2009 11:57

Comarch OPT!MA - Serwis

Oprogramowanie dla firm Comarch OPT!MA Serwis dedykowany jest dla firm zajmujących się działalnością serwisową. Umożliwia rejestrację zdarzeń dotyczących zleceń serwisowych oraz planowanie pracy serwisantów. Potrzeby firmy w zakresie usług serwisowych zależą zarówno od jej wielkości, jak i specyfiki działania.

Poprawiony: poniedziałek, 04 stycznia 2010 00:22
Więcej…
 
Comarch OPTIMA - Detal PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 grudnia 2009 11:52

Comarch OPT!MA - Detal

Oprogramowanie dla firm Comarch OPT!MA Detal to specjalnie zaprojektowane okno obsługujące szybką sprzedaż detaliczną. Jest to aplikacja ściśle powiązana z Comarch OPT!MA i mająca na celu uproszczenie pracy sprzedawców do minimum. Łatwa obsługa, współpraca z ekranami dotykowymi i czytnikami kodów kreskowych oraz niezwykle czytelny interfejs czyni z okna sprzedaży detalicznej doskonałe narzędzie do pracy w sklepach, punktach gastronomicznych czy firmach handlowych.

Poprawiony: poniedziałek, 04 stycznia 2010 00:21
Więcej…
 
Comarch e-Sklep PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 grudnia 2009 11:36

Comarch e-Sklep

Oprogramowanie dla firm Comarch CDN Optima e-Sklep to innowacyjne rozwiązanie wspomagające prowadzenie sprzedaży w Internecie. Jest to jedyny sklep internetowy w pełni zintegrowany z najpopularniejszymi systemami do zarządzania firmą - Comarch e-OPT!MA, Comarch OPT!MA, Comarch CDN XL, Comarch ALTUM.

Poprawiony: poniedziałek, 04 stycznia 2010 00:20
Więcej…
 
Comarch OPTIMA - Handel PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 grudnia 2009 11:26

Comarch OPT!MA - Handel

Jeżeli prowadzisz firmę handlową mamy dla Ciebie narzędzie, które ułatwi Ci codzienną pracę. Narzędzie to to oprogramowanie dla firm Comarch CDN OPT!MA Handel, które pozwala na prowadzenie gospodarki magazynowej, a także na korzystanie z pełnej funkcjonalności modułu Faktury. Używając modułu Handel w łatwy sposób można prowadzić i zarządzać gospodarką magazynową przy zastosowaniu rozliczenia kosztu własnego sprzedaży, jedną z metod: FIFO, LIFO, AVCO oraz QUAN.

Poprawiony: środa, 26 maja 2010 13:46
Więcej…
 
Comarch OPTIMA - Faktury PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 grudnia 2009 11:19

Comarch OPT!MA - Faktury

Moduł programu Comarch OPT!MA Faktury to sposób na łatwe wystawianie dokumentów handlowych zarówno w złotówkach, jak i walutach obcych. Dzięki cennikowi z dowolną ilością cen, kartotece kontrahentów, wystawianie faktur jest proste i intuicyjne. Nie trać swojego czasu! Zobacz, co jeszcze oferuje moduł Faktury.

Poprawiony: poniedziałek, 04 stycznia 2010 00:17
Więcej…
 
Comarch OPTIMA - Kadry Płace PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 grudnia 2009 11:01

Comarch OPT!MA - Kadry Płace

Obsługa działu kadrowo-płacowego wymaga stałej aktualizacji wewnętrznych przepisów dostosowanych do zmieniającego się prawa. Przeprowadzana samodzielnie jest uciążliwa i wymaga spędzenia wielu godzin nad zmianami w użytkowanym oprogramowaniu. Sytuacja taka nie ma miejsca w systemie Comarch OPT!MA, który dzięki regularnym aktualizacjom, przygotowywanym przez ekspertów Comarch SA, uwzględniającym wszelkie zmiany w prawie, zapewnia nam błyskawiczną reakcję na zmieniające się wymogi, odciążając pracowników działu kadrowo-płacowego. Daje to pewność firmie, a pracownikom bezpieczeństwo, że jej działania w stosunku do nich zawsze będą zgodne z prawem.

Poprawiony: poniedziałek, 04 stycznia 2010 00:15
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS
Reklama: